Objekt 5 Kat me Qira/Shitje tek Liqeni i Farkes

 • Euro 3,000€
Shqipëri, Rruga "Panorama e Liqenit", Farke, Tirane, Liqeni i Farkes, Tiranë, , Panorama e Liqenit, Farkë, Tiranë,
Featured Qera Shitje
Shqipëri, Rruga "Panorama e Liqenit", Farke, Tirane, Liqeni i Farkes, Tiranë, , Panorama e Liqenit, Farkë, Tiranë,
 • Euro 3,000€

Përshkrim

ID e prones: 634
 • Objekt dhe Truall
 • Lloji i pronës
 • 2000
 • Lot m2
 • 1350
 • m2
 • 634
 • ID e prones

Përshkrim

Objekti ndodhet ne zonen e Liqenit te Farkes, duke pasur nje pamje fantastike nga liqeni dhe nga qyteti gjithashtu. Objekti eshte i pershtatshem per Banim ose Biznes si: Hotel, Restorant, Azil etj.

Godina ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 1350 m2 e ndare ne 5 kate: 4 Kate mbi toke dhe 1 Kat nentoke. Godina gjithashtu disponon nje Truall prej 2000 m2 i cili eshte i sistemuar totalisht dhe perfshin edhe Parkim te jashtem.

Objekti jepet me qira ne vleren 3000 euro ne muaj. Mund te diskutohet dhe ne shitje.

 • Adresa Rruga "Panorama e Liqenit", Farke, Tirane
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Liqeni i Farkes
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on March 24, 2022 at 5:49 pm
 • ID e prones: 634
 • Çmimi: Euro 3,000€
 • Madhësia e pronës: 1350 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 2000 m2
 • Lloji i pronës: Objekt dhe Truall
 • Statusi i Pronës: Qera, Shitje

Contact Information

Shiko Listimet
user
 • user

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
user
 • user