Vile

 • 300,000€
Shqipëri, , ngjitur me Hotel “Privilege”, Tiranë, , Rruga Helmut Kol, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje
Shqipëri, , ngjitur me Hotel “Privilege”, Tiranë, , Rruga Helmut Kol, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 300,000€

Përshkrim

ID e prones: 211
 • Vila
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhomat e gjumit
 • 1000 m2
 • Lot
 • 4
 • Banjot
 • 300m2
 • 1
 • Dhoma
 • 211
 • ID e prones

Përshkrim

Vila ndodhet ne nje pozicion shume te mire me nje akses nga Autostrada e TEG dhe nga rruga e vjeter e Saukut qe shkon tek TEG. Perbehet nga 3 kate mbi toke te cilan jan te ndara nga 100 m2 secila. Vila disponon dhe 1 kat nentoke e cila mund te perdoret si garazhd per 2 makina dhe magazine. Gjithashtu rrethohet dhe nga trualli 1000 m2 e cila eshte e sistemuar dhe e gjelberuar.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1045
 • Zona ngjitur me Hotel “Privilege”
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on December 28, 2021 at 2:07 pm
 • ID e prones: 211
 • Çmimi: 300,000€
 • Madhësia e pronës: 300m2
 • Sipërfaqja e tokës: 1000 m2
 • Dhomat e gjumit: 4
 • Dhoma: 1
 • Banjot: 4
 • Lloji i pronës: Vila
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Kate: 3
 • Kate Nentoke: 1
 • Certifikate Pronesie: Po
 • Dhoma Ndenje: 1

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
admin
 • admin