Zyre

 • 200€
Shqipëri, , Mbrapa Ambasades Amerikane, Tiranë, , Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera
Shqipëri, , Mbrapa Ambasades Amerikane, Tiranë, , Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200€

Përshkrim

ID e prones: 80
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 15 m2
 • 80
 • ID e prones

Përshkrim

Zyre për qira në një nga zonat më te mira të Tiranës, mbrapa Ambasades Amerikane. Zone me akses me institucionet kryesore shtetërore, universitete, shkolla private etj. Zona ofron qetesi dhe komunikim me gjitha akset kryesore të qytetit.

Zyra eshte me sipërfaqe 15 m2 pozicionohet në katin perdhe me orientim jug-lindje. Organizohet nga nje ambient dhe tualetin brenda.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Mbrapa Ambasades Amerikane
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on December 28, 2021 at 1:53 pm
 • ID e prones: 80
 • Çmimi: 200€
 • Madhësia e pronës: 15 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i Pronës: Qera

Detaje shtese

 • Orientimi: Jug-Lindje
 • Kondicioner: Air Conditioner

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
admin
 • admin