Dyqan perballe “COIN”

 • 1,800€
Shqipëri, , Perballe Coin, Tiranë, , Rruga Asim Zeneli
Qera
Shqipëri, , Perballe Coin, Tiranë, , Rruga Asim Zeneli
 • 1,800€

Përshkrim

ID e prones: 417
 • Dyqan
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 70 m2
 • 417
 • ID e prones

Përshkrim

Dyqani ndodhet buze rruge ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per biznes. Ndodhet perballe “COIN” dhe shume prane me Stadiumin “Air Albania” i cili ofron dhe mundesine e parkimit duke e bere me te lehte aksesin.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Perballe Coin
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on January 14, 2022 at 11:03 am
 • ID e prones: 417
 • Çmimi: 1,800€
 • Madhësia e pronës: 70 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dyqan
 • Statusi i Pronës: Qera

Detaje shtese

 • Ambjente: 1
 • Mobiluar: Jo
 • Kati: 0

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin