Dyqan

 • 48,000€
Shqipëri, Rruga “Robert Shvarc”, Komuna e Parisit, ngjitur me Kristal Center, Tiranë, , Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje
Shqipëri, Rruga “Robert Shvarc”, Komuna e Parisit, ngjitur me Kristal Center, Tiranë, , Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 48,000€

Përshkrim

ID e prones: 202
 • Dyqan
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 24 m2
 • 202
 • ID e prones

Përshkrim

Dyqani ndodhet shume prane qendres tregtare “Kristal Center”. Ndodhet ne nje pallat te ri 10 katesh dhe pozicionohet ne katin perdhe. Ka nje siperfaqe prej 24 m2 dhe  nje siperfaqe 30 m2 verande perpara e cila mund te shfytezohet nga ky dyqan. I pershtatshem per zyre.

 • Adresa Rruga “Robert Shvarc”, Komuna e Parisit
 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1060
 • Zona ngjitur me Kristal Center
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on December 28, 2021 at 9:44 am
 • ID e prones: 202
 • Çmimi: 48,000€
 • Madhësia e pronës: 24 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dyqan
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Siperfaqe Verande: 30 m2
 • Kati: 0
 • Certifikate Pronesie: Po

Video

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin