Kompleks Polifunksional tek Liqeni i Farkes

Shqipëri, Rruga "Diga e Liqenit", Liqeni i Farkes, Tiranë, , Liqeni i Farkës, Tiranë
Featured Projekte ne zhvillim Qera
Shqipëri, Rruga "Diga e Liqenit", Liqeni i Farkes, Tiranë, , Liqeni i Farkës, Tiranë

Përshkrim

ID e prones: 577
 • Projekte ne zhvillim
 • Lloji i pronës
 • 6000
 • Lot m2
 • 1645
 • m2
 • 2022
 • Viti i Ndërtimit
 • 577
 • ID e prones

Përshkrim

Liqeni i Farkes eshte nje nga zonat me te bukura te Tiranes qe pritet te kete zhvillimin me te madh ne ndertime me rezidenca luksoze vilash e apartamentesh.  Liqeni i Farkes ndodhet 8 km nga qëndra e Tiranës dhe vetëm 2 km nga rruga nacionale, gjë e cila e bën këtë park lehtësisht të aksesueshem.

Kompleksi eshte i pozicionuar buze liqenit, ngjitur me digen dhe pedonalen.

Perbehet nga 4 kate te ndara ne:

Kati (-1) :(411.6 m2) i cili perbehet nga Kuzhina dhe Ambjente SPA.

Kati (0) :(418.7 m2) i cili perbehet nga Bar, Restorant, Zyre dhe 4 Tualete.

Kati (1) :(405.7 m2) i cili perbehet nga Recepsioni, Dhome Teknike, 9 Dhoma Hoteli.

Kati (2) :(271.5 m2) i cili perbehet nga 6 dhoma Hoteli dhe Verande (137.7 m2) e shfrytezueshme per Bar dhe 1 Tualet.

Objekti disponon Ashensor per te gjithe katet.

Objekti eshte 1645 m2 ndertim dhe rrethohet nga 6000 m2 Truall te sistemuar, brenda te cilit nje Pishine me permasa 25m x 8m (200 m2) dhe nje Parking me siperfaqe 1500 m2.

Objekti, Sistemimet e jashtme dhe Pishina jane totalisht te investuar me cilesi te larte.

 • Adresa Rruga "Diga e Liqenit"
 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1045
 • Zona Liqeni i Farkes
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on February 21, 2022 at 9:48 am
 • ID e prones: 577
 • Madhësia e pronës: 1645 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 6000 m2
 • Viti i Ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Projekte ne zhvillim
 • Statusi i Pronës: Projekte ne zhvillim, Qera

Contact Information

Shiko Listimet
user
 • user

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
user
 • user