Liqeni i Farkes

Shqipëri, , Liqeni i Farkes, Tiranë, , Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Projekte ne zhvillim
Shqipëri, , Liqeni i Farkes, Tiranë, , Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Përshkrim

ID e prones: 95
 • Projekte ne zhvillim
 • Lloji i pronës
 • 95
 • ID e prones

Përshkrim

Liqeni I Farkes eshte nje nga zonat me atraktive ne qytetin e Tiranes, nje zone me prioritet zhvillimin e rezidencave vilash por edhe sherbime te ndryshme rekreacioni. Keto vecori e bejne kete zone nje nga me te pelqyerat per banim, duke ofruar relaks dhe nje natyre mjaft te bukur.

Projekti ne zhvillim konsiston ne 4 villa individuale. Secila prej vilave ka nje siperfaqe ndertimore prej 270m2 e ndare ne 3 kate, 2 mbi toke dhe 1 nentoke. Gjithashtu secila vile disponon parcele me siperfaqe 500m2 deri ne 600m2.

ORGANIZIMI HAPËSINOR I NJËSIVE TË BANIMIT TË ZHVILLOHET NË 3 KATE : 2 KATE MBI TOKË DHE 1 KAT NËN TOKË. KATI NËN TOKË KA SIPËRFAQE 90 m2 DHE NË 2 KATET MBI TOKË ZHVILLOHEN FUNKSIONET E TJERA TË BANIMIT NË NJË SIPERFAQE TË PËRGJITHSHME PREJ 180 m2, NGA 90 m2 SECILI.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Liqeni i Farkes
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on December 15, 2021 at 4:40 pm
 • ID e prones: 95
 • Lloji i pronës: Projekte ne zhvillim
 • Statusi i Pronës: Projekte ne zhvillim

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin