Toke ne Farke

 • 450,000€
Shqipëri, , Farke e Madhe, Tiranë, , Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje
Shqipëri, , Farke e Madhe, Tiranë, , Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 450,000€

Përshkrim

ID e prones: 83
 • Toke
 • Lloji i pronës
 • 4500m2
 • 83
 • ID e prones

Përshkrim

Toka në shitje ndodhet ne nje pozicion shume te mire në mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster, midis Liqenit te Farkes dhe TEG. Aksesohet nga Unaza e Re me drejtim nga TEG-Farke dhe anasjelltas, gjithashtu aksesohet edhe nga rruga qe pershkon Liqenin e Farkes.

Toka ka nje siperfaqe prej 4500 m2. Toka është e pershtatshme për ndertim vilash dhe zona ku ndodhet ka nje Studim Urbanisitik te miratuar nga Bashkia Tiranes per ndertim. Toka disponon dokumentacion te rregullt.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1045
 • Zona Farke e Madhe
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on December 9, 2021 at 11:46 am
 • ID e prones: 83
 • Çmimi: 450,000€
 • Madhësia e pronës: 4500m2
 • Lloji i pronës: Toke
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Certifikate Pronesie: Po
 • Intensiteti I Ndertimit: 0.3
 • Lartesia e Kateve mbi Toke: 2
 • Koeficenti I Shfrytezimit te Tokes: 30%

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin