Toke tek Liqeni i Farkes

 • I Diskutueshem
Shqipëri, , Liqeni i Farkes, Tiranë, ,
Shitje
Shqipëri, , Liqeni i Farkes, Tiranë, ,
 • I Diskutueshem

Përshkrim

ID e prones: 345
 • Toke
 • Lloji i pronës
 • 1400 m2
 • 345
 • ID e prones

Përshkrim

Toke ne shitje tek Liqeni i Farkes

Toka ndodhet ne nje nga zonat me elitare dhe me te bukura ne Tirane. Liqeni i Farkes eshte nje zone shume e preferuar per ndertime vilash dhe rezidenca. Me nje akses nga Unaza e Re e Tiranes si dhe nga rruga e vjeter e Saukut dhe nga Qyteti I Studentit e bejne kete zone teper te aksesueshme.

Toka ne shitje ndodhet ngjitur me shetitoren e Liqenit te Farkes dhe ka nje pamje fantastike.

Adresë

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1045
 • Zona Liqeni i Farkes
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on January 14, 2022 at 9:25 am
 • ID e prones: 345
 • Çmimi: I Diskutueshem
 • Madhësia e pronës: 1400 m2
 • Lloji i pronës: Toke
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Tipi: Toke Are
 • Certifikate Pronesie: Po
 • Intensiteti I Ndertimit: 0.3
 • Lartesia e Kateve mbi Toke: 2
 • Koeficenti I Shfrytezimit te Tokes: 30%

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin