Apartament 2+1 me Qira tek 9-Kateshet

 • 400€
Featured Qera
Shqipëri, Rruga "Ali Begeja", Rruga e Dibres, Tiranë, , Rruga Ali Begeja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë
Featured Qera
Shqipëri, Rruga "Ali Begeja", Rruga e Dibres, Tiranë, , Rruga Ali Begeja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë
 • 400€

Përshkrim

ID e prones: 605
 • Apartament
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhomat e gjumit
 • 60
 • Lot m2
 • 2
 • Banjot
 • 110
 • m2
 • 3
 • Dhomat
 • 605
 • ID e prones

Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne Katin e Pare te nje banese 3-Kateshe dhe eshte i sapo rikonstruktuar dhe mobiluar totalisht. Apartamenti eshte 100 m2 dhe organizohet ne 2 Dhoma Gjumi, Ambient Ndenje, Ambjent Gatimi, 2 Tualete dhe Oborr. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, 500 metra larg qendres.

 • Adresa Rruga "Ali Begeja"
 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1028
 • Zona Rruga e Dibres
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on April 11, 2022 at 10:56 am
 • ID e prones: 605
 • Çmimi: 400€
 • Madhësia e pronës: 110 m2
 • Sipërfaqja e tokës: 60 m2
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Dhomat: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
user
 • user

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
user
 • user