Apartamet 2+1 ne Selite

 • 167,000€
Shqipëri, , Selite, Tiranë, , Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Shitje
Shqipëri, , Selite, Tiranë, , Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • 167,000€

Përshkrim

ID e prones: 555
 • Apartament
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhomat e gjumit
 • 2
 • Banjot
 • 130.6 m2
 • 1
 • Dhoma
 • 555
 • ID e prones

Përshkrim

Apartament ne shitje ne zonen e Selites se Vjeter. Ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire ne nje ndertim teper cilesor, i rrethuar nga gjelberimi dhe ajri I paster i kodrave te Tiranes. Ndodhet ne nje zone te qete banimi si dhe eshte shume afer me Kopeshtin Botanik dhe Liqenin Artificial te Tiranes.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Selite
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on February 10, 2022 at 2:43 pm
 • ID e prones: 555
 • Çmimi: 167,000€
 • Madhësia e pronës: 130.6 m2
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Dhoma: 1
 • Banjot: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Tipi: 2+1
 • Verande: Jo
 • Mobiluar: Jo
 • Kati: 3
 • Ballkon: 2

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin