Apartament 3+1 mbrapa Ambasades Amerikane

 • Euro 195,000€
Featured Shitje
Shqipëri, Rruga "Jan Kukuzeli", Mbrapa Ambasades Amerikane, Tiranë, , Rruga Jan Kukuzeli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë
Featured Shitje
Shqipëri, Rruga "Jan Kukuzeli", Mbrapa Ambasades Amerikane, Tiranë, , Rruga Jan Kukuzeli, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë
 • Euro 195,000€

Përshkrim

ID e prones: 664
 • Apartament
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhomat e gjumit
 • 2
 • Banjot
 • 150
 • m2
 • 3
 • Dhomat
 • 664
 • ID e prones

Përshkrim

Apartament për shitje 3+1 me siperfaqe 150 m2, në katin e 3 i cili ofron 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti është i mireorganizuar, i mobiluar komplet, me vendodhje shume te mire. Ndertesa ku ndodhet apartamenti është një pallat ekzistues 6 katesh.

Zona ku ndodhet apartamenti është shume e qete, afer Qytetit Studenti, institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave për fëmije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.

 • Adresa Rruga "Jan Kukuzeli"
 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1010
 • Zona Mbrapa Ambasades Amerikane
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on April 13, 2022 at 8:16 am
 • ID e prones: 664
 • Çmimi: Euro 195,000€
 • Madhësia e pronës: 150 m2
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Dhomat: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Contact Information

Shiko Listimet
user
 • user

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
user
 • user