Apartament ne Bllok

 • 360,000€
Shqipëri, , Bllok, Tiranë, , Rruga Perlat Rexhepi
Shitje
Shqipëri, , Bllok, Tiranë, , Rruga Perlat Rexhepi
 • 360,000€

Përshkrim

ID e prones: 367
 • Apartament
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhomat e gjumit
 • 2
 • Banjot
 • 168.5 m2
 • 2
 • Dhomat
 • 367
 • ID e prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim. Zona ofron shum facilitete si dhe eshte shume afer me Parkun e Liqenit Artificial dhe me pjesen me te madhe te institucioneve. Pallati eshte ndertuar me nje cilesi te larte dhe ndodhet buze rruge. Apartamenti disponon dhe nje Garazhd 80 m2 I cili nuk eshte I perfshire ne cmim.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Bllok
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on January 14, 2022 at 9:52 am
 • ID e prones: 367
 • Çmimi: 360,000€
 • Madhësia e pronës: 168.5 m2
 • Dhomat e gjumit: 3
 • Dhomat: 2
 • Banjot: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Tipi: 3+1
 • Verande: 26.5 m2
 • Mobiluar: Po
 • Kati: 8

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin