Apartament tek Kopeshti Zoologjik

 • 780,000€
Shqipëri, , Kopeshti Zoologjik, Tiranë, , Rruga Peti
Shitje
Shqipëri, , Kopeshti Zoologjik, Tiranë, , Rruga Peti
 • 780,000€

Përshkrim

ID e prones: 408
 • Apartament
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhomat e gjumit
 • 3
 • Banjot
 • 617.8 m2
 • 3
 • Dhomat
 • 408
 • ID e prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim. Zona ofron shum facilitete si dhe eshte shume afer me Parkun e Liqenit Artificial. Pallati eshte ndertuar me nje cilesi te larte dhe ndodhet buze rruge.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Kopeshti Zoologjik
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on January 14, 2022 at 10:43 am
 • ID e prones: 408
 • Çmimi: 780,000€
 • Madhësia e pronës: 617.8 m2
 • Dhomat e gjumit: 4
 • Dhomat: 3
 • Banjot: 3
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Tipi: Komplet Kati i 4 Pallatit
 • Verande: 92.7 m2
 • Mobiluar: Jo
 • Kati: 4

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin