Apartament tek Kopeshti Zoologjik

 • 126,000€
Shqipëri, , Kopeshti Zoologjik, Tiranë, , Rruga Peti
Shitje
Shqipëri, , Kopeshti Zoologjik, Tiranë, , Rruga Peti
 • 126,000€

Përshkrim

ID e prones: 386
 • Apartament
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhomat e gjumit
 • 2
 • Banjot
 • 89.4 m2
 • 1
 • Dhoma
 • 386
 • ID e prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes per banim. Zona ofron shum facilitete si dhe eshte shume afer me Parkun e Liqenit Artificial. Pallati eshte ndertuar me nje cilesi te larte dhe ndodhet buze rruge.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Kopeshti Zoologjik
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on January 14, 2022 at 10:46 am
 • ID e prones: 386
 • Çmimi: 126,000€
 • Madhësia e pronës: 89.4 m2
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Dhoma: 1
 • Banjot: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Shitje

Detaje shtese

 • Tipi: 2+1
 • Verande: Jo
 • Mobiluar: Jo
 • Kati: 3
 • Ballkon: 1

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin