Apartament

 • 300€
Shqipëri, , Qyteti Studenti, Tiranë, , Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera
Shqipëri, , Qyteti Studenti, Tiranë, , Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Përshkrim

ID e prones: 24
 • Apartament
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhoma e gjumit
 • 1
 • Banjo
 • 51 m2
 • 24
 • ID e prones

Përshkrim

Apartament për qira 1+1 me siperfaqe 51 m2, në katin e parë me orientim Jug i cili ofron një dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe korridor,. Apartamenti është i mireorganizuar, i mobiluar komplet, i pajisur me rifinitura dhe mobilie cilesore, ajer të kondicionuar dhe me vendodhje shume te mire. Ndertesa ku ndodhet apartamenti është një pallat 6 katesh.

Zona ku ndodhet apartamenti është shume e qete, afer Qytetit Studenti, institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave për fëmije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes.

 • Qyteti Tiranë
 • Kodi Postar 1001
 • Zona Qyteti Studenti
 • Shteti Shqipëri

Detaje

Updated on December 9, 2021 at 10:59 am
 • ID e prones: 24
 • Çmimi: 300€
 • Madhësia e pronës: 51 m2
 • Dhoma e gjumit: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i Pronës: Qera

Detaje shtese

 • Ballkon: Jo
 • Mobiluar: Po
 • Orientimi: Jug
 • Kati: 1
 • Kondicioner: Air Conditioner

Contact Information

Shiko Listimet
admin
 • admin

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
admin
 • admin